TR3D686M016C0070 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Similar
W magazynie: 384
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 790
Udoskonalony
KYOCERA AVX
KEMET
W magazynie: 801
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 70mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3D686M016C0070
Numer produktu DigiKey
718-TR3D686M016C0070TR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-TR3D686M016C0070CT-ND - Taśma cięta (CT)
718-TR3D686M016C0070DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR3D686M016C0070
Opis
CAP TANT 68UF 20% 16V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3D686M016C0070 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V