TR3D476K020C0150 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 2 813
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 11 883
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 34
W magazynie: 751
W magazynie: 323
W magazynie: 852
Udoskonalony
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 150mOhm