TR3D476K020C0100
Numer produktu DigiKey
718-1362-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1362-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1362-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR3D476K020C0100
Opis
CAP TANT 47UF 10% 20V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TR3D476K020C0100 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
20 V