TR3D156K035C0225
Numer produktu DigiKey
718-1535-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1535-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1535-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR3D156K035C0225
Opis
CAP TANT 15UF 10% 35V 2917
Szczegółowy opis
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 225mOhm
Modele EDA/CAD
TR3D156K035C0225 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
225mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
35 V