TR3D107K010C0050
Numer produktu DigiKey
718-1464-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1464-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1464-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR3D107K010C0050
Opis
CAP TANT 100UF 10% 10V 2917
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 50mOhm
Modele EDA/CAD
TR3D107K010C0050 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
10 V