TR3C686M010C0275 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 70
KYOCERA AVX
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2312 (6032 metryczne) 275mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3C686M010C0275
Numer produktu DigiKey
TR3C686M010C0275-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3C686M010C0275
Opis
CAP TANT 68UF 20% 10V 2312
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3C686M010C0275 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
275mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
10 V