TR3C336M016C0300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 1 066
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 1 102
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 208
W magazynie: 219
Similar
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 780
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
W magazynie: 643
W magazynie: 38
Similar
KEMET
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2312 (6032 metryczne) 300mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3C336M016C0300
Numer produktu DigiKey
TR3C336M016C0300-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3C336M016C0300
Opis
CAP TANT 33UF 20% 16V 2312
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3C336M016C0300 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
300mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
16 V