TR3C226K025C0400
Numer produktu DigiKey
718-1511-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1511-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1511-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR3C226K025C0400
Opis
CAP TANT 22UF 10% 25V 2312
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2312 (6032 metryczne) 400mOhm
Modele EDA/CAD
TR3C226K025C0400 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
400mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
25 V