TR3C226K020C0375 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TR3C226K020C0375 |
Opis | CAP TANT 22UF 10% 20V 2312 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2312 (6032 metryczne) 375mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TR3C226K020C0375 Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 375mOhm |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,110" (2,79mm) |
Tolerancja ±10% | Kod rozmiaru producenta C |
Napięcie - znamionowe 20 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |