TR3C157M6R3C0200 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Bezpośrednie
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
W magazynie: 58
Similar
KEMET
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2312 (6032 metryczne) 200mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3C157M6R3C0200
Numer produktu DigiKey
TR3C157M6R3C0200-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3C157M6R3C0200
Opis
CAP TANT 150UF 20% 6.3V 2312
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3C157M6R3C0200 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
6.3 V