TR3B685K025C0500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 388
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
W magazynie: 872
KYOCERA AVX
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 1411 (3528 metryczne) 500mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3B685K025C0500
Numer produktu DigiKey
718-1529-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3B685K025C0500
Opis
CAP TANT 6.8UF 10% 25V 1411
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3B685K025C0500 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,11mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
25 V