TR3B336M6R3C0600 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Similar
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne) 600mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3B336M6R3C0600
Numer produktu DigiKey
TR3B336M6R3C0600-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3B336M6R3C0600
Opis
CAP TANT 33UF 20% 6.3V 1411
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3B336M6R3C0600 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,11mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V