TR3B227M004C0450 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 1 378
Arkusz danych
KEMET
W magazynie: 92
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 1411 (3528 metryczne) 450mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3B227M004C0450
Numer produktu DigiKey
718-1456-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3B227M004C0450
Opis
CAP TANT 220UF 20% 4V 1411
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3B227M004C0450 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
450mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,11mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
4 V