TR3A336K6R3C0600
Numer produktu DigiKey
718-1305-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1305-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1305-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR3A336K6R3C0600
Opis
CAP TANT 33UF 10% 6.3V 1206
Szczegółowy opis
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 600mOhm
Modele EDA/CAD
TR3A336K6R3C0600 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
6.3 V