TR3A225K025C4000
Numer produktu DigiKey
718-1303-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1303-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1303-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR3A225K025C4000
Opis
CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1206
Szczegółowy opis
2.2 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 1206 (3216 metryczne) 4Ohm
Modele EDA/CAD
TR3A225K025C4000 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
25 V