TR3A225K020C3000
Numer produktu DigiKey
718-1756-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1756-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1756-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR3A225K020C3000
Opis
CAP TANT 2.2UF 10% 20V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 1206 (3216 metryczne) 3Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TR3A225K020C3000 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
20 V