TR3A105K035C4000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 55 390
Arkusz danych
Similar
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1206 (3216 metryczne) 4Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3A105K035C4000
Numer produktu DigiKey
TR3A105K035C4000-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3A105K035C4000
Opis
CAP TANT 1UF 10% 35V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3A105K035C4000 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
35 V