TMCMA1C156MTRF | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TMCMA1C156MTRF |
Opis | CAP TANT 15UF 20% 16V 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 43 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1206 (3216 metryczne) 2,9Ohm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 2,9Ohm przy 100kHz |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,071" (1,80mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta A |
Napięcie - znamionowe 16 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |