TMCMA1C156MTRF
Numer produktu DigiKey
718-2391-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-2391-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-2391-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TMCMA1C156MTRF
Opis
CAP TANT 15UF 20% 16V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
43 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1206 (3216 metryczne) 2,9Ohm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,9Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
16 V