TH3E226K035C0500
TH3E226K035C0500
Numer produktu DigiKey
718-1275-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1275-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1275-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TH3E226K035C0500
Opis
CAP TANT 22UF 10% 35V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 500mOhm
Modele EDA/CAD
TH3E226K035C0500 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
E
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm