TH3E107K016D0600 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Bezpośrednie
Odpowiednik parametryczny
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 600mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TH3E107K016D0600
Numer produktu DigiKey
TH3E107K016D0600-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TH3E107K016D0600
Opis
CAP TANT 100UF 10% 16V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TH3E107K016D0600 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
E
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600mOhm