TH3D476M016A0600 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 600mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TH3D476M016A0600
Numer produktu DigiKey
TH3D476M016A0600-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TH3D476M016A0600
Opis
CAP TANT 47UF 20% 16V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TH3D476M016A0600 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
D
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600mOhm