TH3D335M050D1700 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3.3 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 1,7Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TH3D335M050D1700
Numer produktu DigiKey
TH3D335M050D1700-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TH3D335M050D1700
Opis
CAP TANT 3.3UF 20% 50V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TH3D335M050D1700 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,7Ohm