TH3D156K035D0700 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 700mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TH3D156K035D0700
Numer produktu DigiKey
TH3D156K035D0700-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TH3D156K035D0700
Opis
CAP TANT 15UF 10% 35V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TH3D156K035D0700 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
700mOhm