TH3D106K025D0900 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 900mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TH3D106K025D0900
Numer produktu DigiKey
TH3D106K025D0900-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TH3D106K025D0900
Opis
CAP TANT 10UF 10% 25V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TH3D106K025D0900 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
D
Tolerancja
±10%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
25 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
900mOhm