TH3C685M035D1800 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2312 (6032 metryczne) 1,8Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TH3C685M035D1800
Numer produktu DigiKey
TH3C685M035D1800-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TH3C685M035D1800
Opis
CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TH3C685M035D1800 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
C
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,8Ohm