TH3C106K035D1600 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 647
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2312 (6032 metryczne) 1,6Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TH3C106K035D1600
Numer produktu DigiKey
TH3C106K035D1600-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TH3C106K035D1600
Opis
CAP TANT 10UF 10% 35V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TH3C106K035D1600 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,6Ohm