TH3C106K025C1100
Numer produktu DigiKey
718-1270-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1270-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1270-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TH3C106K025C1100
Opis
CAP TANT 10UF 10% 25V 2312
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2312 (6032 metryczne) 1,1Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TH3C106K025C1100 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
C
Tolerancja
±10%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
25 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,1Ohm