TH3C106K025C1100 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TH3C106K025C1100 |
Opis | CAP TANT 10UF 10% 25V 2312 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2312 (6032 metryczne) 1,1Ohm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TH3C106K025C1100 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Prod. | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Seria | Obudowa / skrzynia 2312 (6032 metryczne) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Rozmiar / wymiar 0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Status części Aktywny | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,110" (2,80mm) |
Pojemność | Kod rozmiaru producenta C |
Tolerancja ±10% | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Napięcie - znamionowe 25 V | Funkcje Motoryzacja |
Typ Odlewane | Klasa Motoryzacja |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 1,1Ohm | Kwalifikacja AEC-Q200 |