TH3B335K035C2500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3.3 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1411 (3528 metryczne) 2,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TH3B335K035C2500
Numer produktu DigiKey
TH3B335K035C2500-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TH3B335K035C2500
Opis
CAP TANT 3.3UF 10% 35V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TH3B335K035C2500 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
B
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,5Ohm