TH3B105K035C4400 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TH3B105K035C4400 |
Opis | CAP TANT 1UF 10% 35V 1411 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1411 (3528 metryczne) 4,4Ohm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | TH3B105K035C4400 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Prod. | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Seria | Obudowa / skrzynia 1411 (3528 metryczne) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Rozmiar / wymiar 0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.) |
Status części Aktywny | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,083" (2,10mm) |
Pojemność | Kod rozmiaru producenta B |
Tolerancja ±10% | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Napięcie - znamionowe 35 V | Funkcje Motoryzacja |
Typ Odlewane | Klasa Motoryzacja |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 4,4Ohm | Kwalifikacja AEC-Q200 |