TH3B105K035C4400
Numer produktu DigiKey
718-1269-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1269-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1269-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TH3B105K035C4400
Opis
CAP TANT 1UF 10% 35V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 1411 (3528 metryczne) 4,4Ohm
Modele EDA/CAD
TH3B105K035C4400 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
B
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4,4Ohm