TH3A106K010C3400 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1206 (3216 metryczne) 3,4Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TH3A106K010C3400
Numer produktu DigiKey
TH3A106K010C3400-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TH3A106K010C3400
Opis
CAP TANT 10UF 10% 10V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TH3A106K010C3400 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
A
Tolerancja
±10%
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Napięcie - znamionowe
10 V
Funkcje
Motoryzacja
Typ
Odlewane
Klasa
Motoryzacja
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,4Ohm