T95Z226M020HZAL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
22 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 20 V 2910 (7227 metryczne) 400mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T95Z226M020HZAL
Numer produktu DigiKey
T95Z226M020HZAL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T95Z226M020HZAL
Opis
CAP TANT 22UF 20% 20V 2910
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T95Z226M020HZAL Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
400mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2910 (7227 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,285" x 0,104" (7,24mm x 2,65mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,114" (2,90mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
Z
Napięcie - znamionowe
20 V