T95X685K020HSAL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
6.8 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 20 V 2910 (7227 metryczne) 1,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T95X685K020HSAL
Numer produktu DigiKey
T95X685K020HSAL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T95X685K020HSAL
Opis
CAP TANT 6.8UF 10% 20V 2910
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T95X685K020HSAL Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2910 (7227 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,285" x 0,104" (7,24mm x 2,65mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,061" (1,55mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
X
Napięcie - znamionowe
20 V