T95X226K004HZSL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
22 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 4 V 2910 (7227 metryczne) 1Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T95X226K004HZSL
Numer produktu DigiKey
T95X226K004HZSL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T95X226K004HZSL
Opis
CAP TANT 22UF 10% 4V 2910
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T95X226K004HZSL Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2910 (7227 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,285" x 0,104" (7,24mm x 2,65mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,061" (1,55mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
X
Napięcie - znamionowe
4 V