T95R107K025EASS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
100 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 25 V 2824 (7260 metryczne) 200mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T95R107K025EASS
Numer produktu DigiKey
T95R107K025EASS-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T95R107K025EASS
Opis
CAP TANT 100UF 10% 25V 2824
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T95R107K025EASS Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2824 (7260 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,236" (7,20mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,150" (3,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
R
Napięcie - znamionowe
25 V