T95D685K050CSAS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
6.8 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 820mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T95D685K050CSAS
Numer produktu DigiKey
T95D685K050CSAS-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T95D685K050CSAS
Opis
CAP TANT 6.8UF 10% 50V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T95D685K050CSAS Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
820mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,293" x 0,170" (7,44mm x 4,32mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
50 V