T95D107K016ESSS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 140mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T95D107K016ESSS
Numer produktu DigiKey
T95D107K016ESSS-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T95D107K016ESSS
Opis
CAP TANT 100UF 10% 16V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T95D107K016ESSS Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
140mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,293" x 0,170" (7,44mm x 4,32mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
16 V