T83A475K020EZZL
T83A475K020EZZL
Numer produktu DigiKey
718-1579-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T83A475K020EZZL
Opis
CAP TANT 4.7UF 10% 20V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
46 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 1206 (3216 metryczne) 3,5Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T83A475K020EZZL Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
20 V