T59EE476M050C0100 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | T59EE476M050C0100 |
Opis | CAP TANT POLY 47UF 50V 2917 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 63 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T59EE476M050C0100 Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 100mOhm przy 100kHz |
Producent Vishay Sprague | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 105°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 2917 (7343 metryczne) |
Pojemność 47 µF | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,169" (4,30mm) |
Napięcie - znamionowe 50 V | Kod rozmiaru producenta EE |