T59EE476M050C0100 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T59EE476M050C0100
Numer produktu DigiKey
718-T59EE476M050C0100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-T59EE476M050C0100CT-ND - Taśma cięta (CT)
718-T59EE476M050C0100DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T59EE476M050C0100
Opis
CAP TANT POLY 47UF 50V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
63 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T59EE476M050C0100 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Pojemność
47 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Napięcie - znamionowe
50 V