T55V686M010C0060
Numer produktu DigiKey
3581-T55V686M010C0060TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3581-T55V686M010C0060CT-ND - Taśma cięta (CT)
3581-T55V686M010C0060DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55V686M010C0060
Opis
CAP TANT POLY 68UF 10V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 2917 (7343 metryczne)
Kategoria
Typ
Odlewane
Producent
Vishay Sprague
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
68 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
V
Napięcie - znamionowe
10 V