T55V337M6R3C0015
Numer produktu DigiKey
3581-T55V337M6R3C0015TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3581-T55V337M6R3C0015CT-ND - Taśma cięta (CT)
3581-T55V337M6R3C0015DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55V337M6R3C0015
Opis
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 15mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
330 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V