T55V107M6R3C0045 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 700
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 22 031
Arkusz danych
KEMET
W magazynie: 8 920
KEMET
Vishay Polytech
W magazynie: 935
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 45mOhm przy 100kHz