T55D477M6R3C0007
Numer produktu DigiKey
718-2326-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-2326-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-2326-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55D477M6R3C0007
Opis
CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Szczegółowy opis
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 7mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T55D477M6R3C0007 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
470 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V