T55D477M2R5C0008 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 2.5 V 2917 (7343 metryczne) 8mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T56D107M025CSA060-(secondary)
T55D477M2R5C0008
Numer produktu DigiKey
718-2324-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T55D477M2R5C0008
Opis
CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T55D477M2R5C0008 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
470 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
2.5 V