T55D227M010C0055
Numer produktu DigiKey
718-T55D227M010C0055TR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-T55D227M010C0055CT-ND - Taśma cięta (CT)
718-T55D227M010C0055DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55D227M010C0055
Opis
T55D227M010C0055
Standardowy czas realizacji przez producenta
53 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 55mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm przy 100kHz
Producent
Vishay Sprague
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
220 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
10 V