T55D227M010C0009
Numer produktu DigiKey
718-2304-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-2304-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
T55D227M010C0009
Opis
CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 9mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T55D227M010C0009 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
9mOhm przy 100kHz
Producent
Vishay Sprague
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
10 V