T55B337M2R5C0035 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | T55B337M2R5C0035 |
Opis | CAP TANT POLY 330UF 2.5V 1411 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 33 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 2.5 V 1411 (3528 metryczne) 35mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T55B337M2R5C0035 Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 35mOhm przy 100kHz |
Producent Vishay Sprague | Temperatura robocza -55°C - 105°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.) |
Pojemność 330 µF | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,083" (2,10mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta B |
Napięcie - znamionowe 2.5 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |